ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ
26 квітня 2019 року 14:36

20 квітня в Сєвєродонецьку відбувся Чемпіонат Луганської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. У заході взяли участь збірні команди м. Сєвєродонецька, Лисичанська, Попаснянського району, Міловського району, Луганського обласного дитячо-юнацькогоцентру туризму та краєзнавства. Команду Рубіжного представляли вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Тарасенко І.М.). Учасникам змагань необхідно було подолати трасу за вибором і знайти певну кількість КП відповідно до вікової групи.
Для більшості дітей це були перші змагання. Але вони впоралися із завданням і показали гарний результат.

В особистому заліку Єлизавета Гребенюк посіла І почесне місце (група Ж16), Олександра Рибіна показала ІІ результа (група Ж14).
Андрій Куковякін посів ІІІ почесне місце (група Ч16).
Інші наші вихованці також показали гідні результати: Єлизавета Миронова, Кіра Пономаренко, Андрій Мостовий посіли 4 місця у своїх групах, Софія Максимова - 5, Тетяна Абдурахманова - 6.

Вітаємо переможців і призерів і бажаємо їм наполегливості у подальших спортивних змаганнях.