Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Засідання робочої наради щодо вжиття заходів по недопущенню розповсюдження наркотичних засобів в м.Рубіжне (ВІДЕО)
25 квітня 2019 року 15:00

 

 

24.04.2019 відбулося засідання робочої наради керівників комунальних підприємств у м.Рубіжне та структурних підрозділів виконавчого комітету Рубіжанської міської ради щодо вжиття заходів по недопущенню розповсюдження наркотичних засобів на території міста.

Заступник міського голови Стародубцев В.В. довів до присутніх, що 17.04.2019 в Луганській обласній державній адміністрації відбулася розширена нарада під головуванням в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово – цивільної адміністрації Філя С.О. щодо протидії незаконному розповсюдженню наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів через мережу Інтернет.

Правоохоронні органи звернулися до органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади області, до всіх підприємств, установ та організацій області, до небайдужих мешканців з проханням взяти участь в акції по видаленню з будинків, гаражів, магазинів, МАФів, кіосків, огорож, тощо будь – яких надписів у вигляді адрес електронної почти, інших надписів, що свідчать про канали збуту наркотичних засобів. Акція буде проводитися 25.04.2019, з 15.00. години на рівні області. В  зв’язку з цим, звертаємося до всіх небайдужих мешканців міста про залучення до проведення цих заходів та видалення будь-яких надписів зазначеного змісту. 
 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 49
переглядів: 115
візитів сьогодні: 1527
візитів всього: 599710