Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В КУ «Територіальний центр» працює відділення соціально-фізичної реабілітації
25 квітня 2019 року 10:05

Здоров'я, гарна фізична форма і душевна рівновага займають перші місця в списку бажань будь-якої людини і в будь-якому віці. Особливо це важливо для літніх людей, які придбали не тільки життєвий досвід і стаж, а й хвороби. І так уже повелося, що цінується все тоді, коли втрачається.
    І коли у людини «відкривається друге дихання», тобто він вступає в пору пенсійного віку, починають нагадувати про себе хронічні захворювання, з якими можна жити і навіть довго, але краще без загострень. Як раз зараз у медицині обрано профілактичний напрямок, тобто попередження самих хвороб або їх загострень і ускладнень.

Для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які досягли 18-річного віку та потребують оздоровлення, у нашому місті в КУ «Територіальний центр» працює відділення соціально-фізичної реабілітації.

Відділення очолює завідуюча - сімейний лікар 1 категорії, яка здійснює огляд всіх підопічних, вимірює їм артеріальний тиск, призначає оздоровчі процедури, розробляє збалансовані фізичні навантаження, проводить інформаційно-консультативні бесіди. У разі потреби особам з інвалідністю надаються виписки з медичних карт про обсяг проведеного їм оздоровлення для МСЕК. У відділенні працюють кабінети з фізіотерапії,  масажу, лікувальної фізкультури, аероіонотерапії, ароматерапії, фітобару, лікара-офтальмолога та реабілітолога, які оснащені необхідним обладнанням для надання комплексного оздоровлення.

Так само у відділенні відкрита соціальна бібліотека, що включає близько тисячі примірників найпопулярніших видань.
    З усіх питань  на отримання оздоровчого курсу у відділенні соціально-фізичної реабілітації звертатися за адресою: вул. Будівельників 25, кабінет №5 та за телефоном 6 46 12.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 38
візитів сьогодні: 1268
візитів всього: 599657