Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Підведено підсумки акції «Годівничка»
19 квітня 2019 року 15:22

11 квітня 2019 року у Комплексі позашкільної роботи з  дітьми та юнацтвом відбулось урочисте підведення підсумків Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка». На свято завітали учасники акції та почесні гості: методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Левицька та керівник агентства організації свят «V@M show group» Марк Бриков.
Акція «Годівничка» проводитися з листопада по квітень по всій Україні. У нашому місті організаторами є: 
    управління освіти Рубіжанської міської ради; 
    відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради;
    Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
Головна мета заходу - це виховання дбайливого ставлення до біологічного розмаїття природи нашого міста і України в цілому. Під час акції в усіх  навчальних закладах проводиться широка просвітницька робота серед дітей та юнацтва та здійснюються практичні дії - створюються годівниці, які розвішуються на деревах і наповнюються кормом. І все це для того, щоб ознайомити дітей із різноманітністю зимуючих птахів і, звичайно, підтримка, тобто годування, птахів в зимовий період року.
    Участь в акції взяли багато шкіл міста. У  ЗШ № 1, 3, 4, 8, 9  та СШ № 2, 7 велися спостереження за птахами, фіксувалися результати в «журналі спостережень», там же були розміщені фото, малюнки, вірші, оповідання про птахів, кращі листівки про зимуючих птахів і т.д. Звіти п'яти - спрямовані до м. Києва.
    Деякі учні так розстарались, що крім годівниць виготовили унікальні речі. Розпис шпаківні виконала Воронцова Олександра (СШ № 2, 7-Б) , а Музиченко Ангеліна (ЗШ № 9, 7-Б) створила  картину з бісеру.
    За умовами Київського національного еколого-натуралістичного центру учасники акції відзначаються тільки подяками, але, в цьому році всі учасники були нагороджені призами від відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.
    Багато творчих подарунків отримали присутні від колективів КПР. Солістки Зразкового вокального ансамблю «Камертон» (кер. В. Колесніков) Кіра Каут, Мілена Гате, Кароліна Федіна виконали нові композиції. Хореографічний колектив «БІС» (кер. М. Репа) подарував танок «Ляльки». Вокально-хореографічний ансамбль «VITамін» (кер. І. Бахмет, О. Ханенко) порадував таночком  «Ласунчики». А хореографічний колектив «Свій стиль» (кер. О. Гагаркіна) виконав сучасну композицію «Red-Hop».
    Комплекс позашкільної роботи дякує усім небайдужим людям, які допомагають зберегти природу нашої країни. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 83
візитів сьогодні: 16776
візитів всього: 606924