Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Американськи партнери задоволені результатами втілення міжнародних проектів у м.Рубіжне (ВІДЕО)
18 квітня 2019 року 09:40

 

 

17.04.2019 до міста Рубіжне завітала представницька делегація на чолі з координатором міжнародної допомоги посольства США в Україні Джозефом Пенінгтоном. У складі делегації прибули заступник керівника департамента демократії та управління міжнародної агенції USAID в Україні Енн Хоппер, радник з гуманітарних питань міжнародної агенції USAID в Україні Кейтлін Дензлер та регіональний директор, керівник компонента управління проекта USAID "Демократичний врядування на сході України" Майя Гоголадзе, яких зустріли і супроводжували міський голова Хортів С.І., секретар міської ради Соловйов В.І., керівники управління УПСЗН та загального відділу. Метою візиту представницької делегації був моніторинг втілення та реалізації міжнародних проектів за участю агенції USAID в Україні.

За кілька останніх років серед проектів були реалізовані: проект "Система електронного голосування Рубіжанської міської ради", проект "Електронної черги центру надання адміністративних послуг", розширення послуг та виготовлення паспортів в центрі надання адміністративних послуг, організація центру обслуговування громадян в форматі "Прозорий офіс" на базі управління праці та соціального захисту населення.

В управління соцзахисту гості міста були ознайомлені з можливостями центру обслуговування громадян. Фахівці продемонстрували можливості програми з питань надання соціальних послуг мешканцям міста. В центрі надання адміністративних послуг гості ознайомилися з дією програми ведення реєстру територіальної громади міста Рубіжне, за допомогою якої здійснюється реєстрація та зняття з реєстрації міста проживання, та послугою оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID карти.

Керівник та члени делегації висловили своє задоволення результатами спільної праці, а міський голова висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з реалізації важливих питань в різних напрямках розвитку міста.

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 341
візитів сьогодні: 8582
візитів всього: 602764