Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Чергова зустріч податківців Рубіжанської ОДПІ з громадою села
1 березня 2013 року 09:03

 

Одним із дієвих просвітницьких заходів деклараційної кампанії є зустрічі з громадськістю. Тому податківці  Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ не гають часу та на систематичній основі  проводять зібрання з місцевою спільнотою.

Так, нещодавно на зустріч з податківцями зібралась громада села Новоолександрівка. На зустрічі з селянами  прибули начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб Наталія Демків та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірина Гречанікова.

В своєму виступі податківці розповіли присутнім про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян. Наталія Демків наголосила на тих категоріях декларантів, які мають подати декларацію в обов’язковому порядку та задекларувати доходи. Ірина  Гречанікова  розповіла про порядок реалізації громадянами права на податкову знижку. Як результат мешканці села надали 21 декларацію.

Особливу увагу учасників зібрання податківці звернули на можливість подання декларації в електронному вигляді сучасними засобами зв’язку. Утім, за умови наявності електронного цифрового підпису, який можна безкоштовно отримати в регіональних представництвах Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДПС. Такий центр працює в м. Сєвєродонецьку при ДПІ в м. Сєвєродонецьку, за адресою: вул. Енергетиків,72 кім.102,тел 0645240269. Окрім декларування, мова йшла про податок на нерухоме майно, нарахування та сплату земельного податку тощо.

На завершення Наталія Демків закликала мешканців села не баритися з виконанням свого конституційного обов’язку та наголосила, що у період деклараційної кампанії податківці району будуть працювати із подовженим робочим днем та у вихідні.

 

 Кремінське відділення Рубіжанської ОДПІ


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1587
візитів всього: 585104