Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
11 квітня - Міжнародний день визволення в`язнів фашистських концтаборів
11 квітня 2019 року 11:46

11 квітня світова громадськість згадує події, які відбувалися в 1945 році. Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається з метою збереження пам'яті про трагічні події Другої Світової війни, які забрали життя людей, що загибли у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового тримання.

В цю пам'ятну дату ми згадуємо усіх, хто пройшов фашистські концентраційні табори, хто навіки залишився у безіменних могилах чи печах крематоріїв віддавши своє життя за те, щоб ми мали змогу жити, відбудовувати країну та тих, хто вижив усім смертям на зло. На жаль, усе менше серед нас ветеранів, які вижили після тортур фашистських концтаборів, але пам'ять про них живе. З року в рік, весняного дня, ми вшановуємо подвиг дідів і прадідів, які полягли заради нашого мирного майбутнього, разом з усім світом вклоняємося людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори, віддаємо данину скорботної пам'яті загиблим у фашистських катівнях та відвідуємо тих, хто пережив ті страшні дні.

Сьогодні, 11 квітня, заступник міського голови Стародубцев В.В., начальник загального відділу Рубіжанської міськради Дев`ятерікова Л.В.  і голова ради ветеранів Негребецька Л.А. відвідали на дому колишню ув'язнену фашистських концтаборів Шевченко Раїсу Петрівну. Вони побажали Раїсі Петрівні миру, злагоди, міцного здоров'я, вручили квіти і зробили знімок на згадку про зустріч.

Тільки зберігаючи пам'ять про ті страшні події і віддаючи пошану загиблим і тим, хто вижив в тому пеклі людям, можна сподіватися на те, що подібне більше ніколи не повториться в історії людства.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 118
візитів сьогодні: 8622
візитів всього: 602776