Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Касові апарати у м. Рубіжне та Кремінському районі треба модернізувати або замінити
1 березня 2013 року 08:45

 

Про це було заявлено  під час зустрічі з представниками бізнесу з питань впровадження електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій (РРО)  у Рубіжанський ОДПІ за участю представників  сервісного  центру з обслуговування РРО – МПП "Прінт".

За інформацією першого заступника начальника Рубіжанської ОДПІ Ірини Скороход, у Рубіжанський ОДПІ зареєстровано 317 РРО, з яких лише 41  – відповідають сучасним вимогам.

«Сьогодні необхідно активізувати роботу з реєстрації РРО, скоординувати чітку взаємодію органів податкової служби, сервісних організацій та виробників техніки», - заявила Ірина Скороход.

У свою чергу, представники центру сервісного обслуговування РРО розповіли про технічні нововведення на ринку реєстраторів розрахункових операцій. Вони продемонстрували модеми типу UNS-SM12.03GSM до РРО модифікації MINI-500.02 ME верії 52-09, необхідні для передачі контрольно-звітної інформації до органів ДПС та РРО, а також розповіли про технічні можливості нового касового апарату типу MINI-T 400ME з вмонтованим модемом.

Нагадаємо, що з 1 січня 2013 року усі суб’єкти господарювання, що застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО), зобов’язані подавати до податкових органів дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО. Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді згідно із чинним законодавством настає з 1 липня 2013 року. Тож у платників залишається лише 4 місяці на виконання вимог законодавства.

Учасників наради податківці також  ознайомили зі змінами в оподаткуванні у 2013 році. Головний державний податковий ревізор інспектор відділу податкового контролю Тетяна Зайцева звернула увагу підприємцям, що до 30 червня 2013 року, включно, за допущенні помилки при  використанні  РРО, які відповідають технічним вимогам  відповідальності не передбачено, що дає можливість у перехідний період платникам оволодіти правилами технічного використання РРО. Крім того, завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ірина Гречанікова  наголосила на перевагах подання звітності в електронному вигляді, ознайомила з порядком отримання електронних ключів та переліком необхідних документів.


Рубіжанська ОДПІ 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 948
візитів всього: 586345