Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Тренінг «Життєві навички для активного громадянства»
4 квітня 2019 року 16:29

01-02 квітня 2019 року на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для педагогів м. Рубіжного. Це навчання є складовою частиною проекту «Посилення участі підлітків у житті школи і громади», що реалізується в Луганській області за сприяння Міністерства освіти і науки України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».

Тренери Лисянська Олена (практичний психолог КПР) та Кременчуцька Світлана (заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи №4 м. Кремінна), які навчали педагогів, отримали професійну підготовку в м. Києві.

Метою тренінгу є підготовка педагогів з методики проведення тренінгів «Життєві навички для активного громадянства» у навчальних закладах.

Учасниками стали освітяни: методист ММК, заступники директорів, вчителі-предметники, класні керівники, психологи, педагоги-організатори, керівники гуртків.

Програма дводенного тренінгу була насиченою та змістовною: багато інформації, нових видів роботи, практичних завдань, цікавих вправ та руханок. Педагоги дізналися про особливості впровадження курсу «Життєві навички для активного громадянства». Провели змістовне оцінювання курсу і моделювання окремих тренінгів за методом «глибокого занурення». Побували в ролі тренерів та учнів 5-11 класів, опираючись на вікові особливості підлітків. Атмосфера – позитивна, дружня, творча, ініціативна.

Всі учасники отримали сертифікати фахівця з методики викладання тренінгового курсу для учнівської молоді.

Маємо надію, що отриманий педагогами досвід сприятиме розвитку життєвих навичок, необхідних для набуття громадянської компетентності та соціального залучення учнівської молоді підліткового віку.

Висловлюємо щиру подяку за гостинність та надання комфортних умов для проведення тренінгу директору Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Набоцi Тетянi.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 114
візитів сьогодні: 1242
візитів всього: 599656