Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Щодо охорони та збереження кажанів
3 квітня 2019 року 15:30

 

Усі види кажанів України занесені до Червоної книги України і усі вони знаходяться під охороною національного законодавства — законів України «Про Червону книгу України», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища». Особливий охоронний статус цих тварин визначено також національними законами про приєднання до відповідних міжнародних договорів.

Українським центром охорони кажанів в рамках гранту Фонду Руфорда (Rufford Foundation) видані інформаційні буклети: «Кажани - нічні охоронці лісу» та «Кажани і лісове господарство» щодо охорони та збереження кажанів, занесених до Червоної книги України та, які охороняються відповідно до міжнародних договорів - Угоди про збереження популяцій європейських кажанів (EUROBATS) та Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі (Бернської конвенції).

Електронна версія буклетів розміщена на сайті Українського центру охорони кажанів за посиланням

http://kazhan.org.ua/ukr/librarv/bngf.htm, https://www.eurobats.org/sites/default/files/documents/publications/leaflet/bat- buklet-592x210-005.pdf


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 106
візитів сьогодні: 8626
візитів всього: 602777