Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Громади Донеччини та Луганщини вчитимуться формувати ефективні команди для реалізації проектів місцевого розвитку
3 квітня 2019 року 15:11

 

 

4 квітня 2019 року у Краматорську відбудеться перший тренінг для учасників проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади».  

Проектний підхід і командна гра – запорука зміцнення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування. Учасники тренінгу опанують сучасні підходи до командоутворення для успішної реалізації проектів місцевого розвитку. А також навчаться розробляти та презентувати концепції таких проектів.   

Інтерактивний спосіб проведення тренінгу, тестування особистої ролі в проектній команді, робота в синергійних групах на основі принципів цікавого навчання та особистої залученості дозволить учасникам легко набути нові знання та практичні навички, які необхідні для забезпечення сталого розвитку громад та реалізації нових самоврядних повноважень.  

Основні компетентності, які будуть сформовані/розвинуті під час тренінгу:

-  уміння формувати найбільш ефективні проектні команди та знати свою сильну роль у них;

-  знання про методи пошуку ідей для проектів розвитку територій та вміння їх застосовувати на практиці;

-  уміння розробляти і презентувати проектні пропозиції для різних цільових груп – грантодавців, громади, бізнесу і т.д.

 

Громади-учасники: 

Донецька область: Ясинуватський район – Очеретинська селищна рада; Мар’їнський район – Красногорівська міська рада, Мар`їнська міська рада, Курахівська міська рада; Волноваський район - Хлібодарівська сільська рада, Ольгінська селищна рада, Волноваська міська рада; Бахмутський район – Сіверська міська рада, Соледарська міська рада, Торецька міська рада.

Луганська область: Новоайдарський район – Новоайдарська селищна рада, Щастинська міська рада; Попаснянський район – Попаснянська міська рада, Золотівська міська рада, Гірська міська рада; Біловодський район – Біловодська селищна рада; Станично-Луганський район – Станично-Луганська селищна рада, Широківська сільська рада, Красноталівська сільська рада;  Кремінський район – Красноріченська  селищна рада.   

             

Організатори тренінгу: 

Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку (http://rozvytok.in.ua) та проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за проектом «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході Україні» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

 

ПРОГРАМА

04 квітня 2019 року

м. Краматорськ, вул. Дружби, 6

 

 

10:30 – 11:00

Реєстрація учасників проекту, проведення дотренінгового анкетування

 

11:00 – 11:15

Вступне слово організаторів тренінгу

 

11:15 – 11:30

Знайомство учасників тренінгу

 

11:30 – 11:50

Інтерактивна міні-лекція «Взаємозв'язок командоутворення та ефективності проекту: хто і що має робити»

 

11:50 – 12:30

Дискусія: Обговорення результатів тестування учасників тренінгу щодо формування найбільш ефективної команди та їх ролі в команді. Формування синергійних команд за результатами тестування

 

12:30 –13:00

Спільний мозковий штурм та дискусія щодо ефективних методів пошуку ідей для проектів, які використовують/знають учасники тренінгу

 

13:00 – 13:30

Кава-брейк

13:45 – 14:40

Командний мозковий штурм щодо пошуку ідей для вирішення конкретних питань місцевого значення

14:40 – 15:40

Командна робота щодо розроблення концепції проекту місцевого розвитку

15:40-16:30

Ділова гра: Презентація проектних пропозицій різним цільовим групам

16:30 – 17:15

Обід

17:15 – 18:00

Від’їзд учасників


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 34
візитів сьогодні: 1521
візитів всього: 585101