Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відзначаємо Всесвітній день поезії та день народження Т.Шевченко
29 березня 2019 року 13:12

В КУ “Територіальний центр” було проведено поетичний вечір серед підопічних відділення денного перебування. Темою заняття були Всесвітній день поезії та 205 річчя з дня народження Т. Шевченко.

Психолог відділення Гербут О. Ф. (керівник клубу “ Для душі ”), розповіла історію святкування дня поезії. Довела,  що 21 березня 1999р.на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено щорічно відзначати Всесвітній день поезії ( World Poetry Day). Перший день поезії пройшов у Парижі. Однією із основних цілей Дня є заохочення мовного різноманіття та підтримка зникаючих мов за допомогою поезії. Цей день покликаний сприяти розвитку поезії, поверненню до усної традиції поетичних читань, відновленню діалогу між поезією та іншими видами мистецтва, а також створення позитивного образу поезії як сучасного мистецтва, відкритого людям.

Продовженням заняття було розкриття теми життя та творчості Тараса Шевченко - великого поета та талановитого художника,національного героя, символу України. Бо пізнаючи Кобзаря ми пізнаємо самих себе та наше національне коріння.

Присутні із задоволенням декламували улюблені твори поета , співали пісні на його вірші.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 63
візитів сьогодні: 2673
візитів всього: 598841