Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Оголошено додатковий відбір навчальних закладів для професійного навчання безробітних
26 березня 2019 року 14:06

Луганський обласний центр зайнятості повідомляє про проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання в 2019 році. Навчання проводитиметься за професіями: верстатник деревообробних верстатів, кухар, пекар, столяр.

Прогнозована кількість слухачів з числа безробітних, які будуть проходити навчання за договорами з навчальними закладами, – 60 осіб, у тому числі тих, які потребуватимуть місця для проживання – 20 осіб.

Пропозиції щодо участі у відборі приймаються з 27 березня до 8 квітня 2019 року у Луганському обласному центрі зайнятості за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 20В, каб.216.

Для участі у відборі навчальні заклади, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання подають пропозиції про участь у відборі разом із такими документами:

1. Копія ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією;

2. Кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями для прогнозованої кількості слухачів у групі 7 осіб;

3. Інформація про кількість місць для проживання слухачів у період навчання, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам;

4.  Кошторис витрат або калькуляцію на проживання одного слухача на добу, складений відповідно до законодавства;

 5. Інформація про матеріально-технічне, навчально-методичне та кадрове забезпечення, наявність бази для проведення виробничої практики;

6. Робочі навчальні плани з підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних за професіями та напрямками підвищення кваліфікації, які пропонуються навчальним закладом.

Засідання комісії по відбору навчальних закладів відбудеться 9 квітня 2019р. Про результати відбору навчальні заклади будуть повідомлені протягом десяти робочих днів з дня прийняття комісією рішення.

Довідки за тел.: Олена Кладова (06452) 2-19-30, (066) 830-75-22
Відділ організації профнавчання ЛОЦЗ

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 72
візитів сьогодні: 3032
візитів всього: 585902