Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
МІСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР
25 березня 2019 року 13:05

22 березня 2019 року у малій залі МКУ «Палац культури» відбувся фінал дебатного турніру серед учнівської та студентської молоді у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» за темою «Здобуття вищої освіти в Україні престижніше ніж за кордоном». Організатором традиційної інтелектуальної гри в нашому місті є Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

У відбіркових іграх дебатного турніру серед учнівської молоді взяли участь команди: «Республіка» та «Next» (ЗШ № 9), «Воля» та «Празька весна» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), «15 iq – не вирок» (СШ №2), «Максимум» (ЗШ №3) та «Монтеньяри» (КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня школа-інтернат I – III ст.»).

Серед студентської молоді змагалися команди «РІПК – 1» та «РІПК – 2» (Рубіжанський індустріально-педагогічний коледж), «Mens et ratio» (ДЗ «Луганський державний медичний університет») та «Мудрі філіни» (ІХТСНУ ім. В. Даля).
У фіналі дебатного турніру серед школярів дебатували гравці команд «Празька весна» та «Монтеньяри». Серед студентів у фінал вийшли команди «РІПК – 2» та «Mens et ratio». 

Юних дебатерів оцінювала досвідчена безкомпромісна суддівська колегія у складі: І. Сухоносова – директор ЦБС, С. Лавренюк – редактор міської газети «РуНо», депутат Рубіжанської міської ради, Л. Мухтарова – директор торгово-виробничого комплексу «Райдуга». За висновками суддів найкращою командою дебатерів цього року серед учнівської молоді стала «Монтеньяри», а серед студентів – «Mens et ratio».

Протягом гри у дружній атмосфері спікери демонстрували аналітичне мислення, логічне та послідовне будування своїх думок та висловлювань, риторичне навички. Вболівальники активно підтримували гравців. 
Команди-переможці, які вибороли І місце у фіналі, були нагороджені цінними призами та грамотами від Рубіжанської міської ради. Команди, що посіли ІІ почесне місце, отримали грамоти та солодкі подарунки від студії «Солодкі букети» (директор Л. Мухтарова).

Цей визначний для молоді нашого міста захід супроводжували вихованці КПР: Мона Гате (зразковий вокальний ансамбль «Камертон», кер. В.Колесніков), танцювальні колективи «Свій стиль» (кер. А. Гагаркіна) та «Лайф-балет» (кер. Т. Непотачева), вокально-хореографічний ансамбль «ВІТамін» (кер. І. Бахмет).

Молодь міста вже кілька років поспіль з великим бажанням приймає участь у діловій грі «Дебати», бо це надзвичайно ефективний інструмент саморозвитку. Тому дебатний турнір нашого міста чекає велике майбутнє.

До нових зустрічей на «Дебатах»!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 135
візитів сьогодні: 1794
візитів всього: 585117