Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський відділл Сєвєродонецької місцевої прокуратури
21 березня 2019 року 10:49

В м.  Рубіжне засуджено особу, яка нанесла своєму чоловіку тяжке тілесне ушкодження

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканки міста Рубіжне Луганської області, яка скоїла кримінальне правопорушення, спрямоване проти життя та здоров’я особи та пов’язане з фізичним насильством в сім’ї.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянка В., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись за місцем свого мешкання, на грунті особистих неприязних стосунків, умисно нанесла один удар ножем в тулуб своєму чоловіку, чим заподіяла останньому проникаюче колото-різане поранення поперекової області зліва з ушкодженням товстої кишки, яке у відповідності до висновку СМЕ відноситься до категорії тяжкого тілесного ушкодження за ознакою його небезпеки для життя в момент заподіяння.

Таким чином своїми умисними діями скоїла кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.121 КК України.

За вказане кримінальне правопорушення вироком Рубіжанського міського суду Луганської області громадянку В. засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном.

Довідково: санкція ч.1 ст.121 КК України передбачає покарання у вигляді      позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 123
візитів сьогодні: 3009
візитів всього: 598844