Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує КУ«Територіальний центр»
15 березня 2019 року 08:27

13 березня 2019 року для фахівців  КУ «Територіальний центр» відбувся семінар - тренінг, за участю  тренерів:  завідувач сектору сімейної політики управління соціальних гарантій і компенсацій Департаменту Яни Силкін та директора Луганського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Єременко, на тему «Реалізація державної політики з питань запобігання і протидії домашньому насильству на регіональному рівні», з метою налагодження роботи в зазначеному напрямку.

В ході проведення семінару фахівці КУ «Територіальний центр» мали змогу ознайомитися з офіційною статистикою звернень з приводу домашнього насильства по Луганській області, формами домашнього насильства та нормативно-правовою базою, що регулює протидію домашньому насильству, зокрема,  Закон України «Про запобігання та протидію домашнього насильства», Постанова КМУ від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про затвердження порядку взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

Учасники тренінгу «Територіальний центр»  ознайомились з основними правами та обов’язками у сфері протидії домашньому насильству, з спеціалізованими та загальними службами підтримки постраждалих осіб, зокрема їх взаємодію у вирішенні та недопущення домашнього насильства.

Для закріплення матеріалу були проведені тренінгові вправи, з метою швидкого орієнтування в зазначеному напрямку.  Надана інформація є дуже корисна, своєчасна  та викладена у доступній формі. На семінарі були присутні провідний спеціаліст сектору сімейної політики управління соціального захисту населення Юлія Уразовська та працівники Рубіжанського ЦСССДМ. Всі присутні залишились задоволені.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 82
візитів сьогодні: 936
візитів всього: 586343