Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Рубіжному проведено захід спрямований на співпрацю між громадянами та органами місцевої влади
14 березня 2019 року 09:10

В Україні стартує тиждень “Відкритого Уряду”. Він проходить в рамках міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.
Виконавчі органи Рубіжанської міської ради організували заходи, спрямовані на розвиток демократії, сприяння відкритості, співпраці між громадянами та органами влади всіх рівнів.
    Центр надання адміністративних послуг загального відділу Рубіжанської міської ради провів тренінг для представників громадськості-голів ОСББ, для ознайомлення з новітніми підходами до організації роботи та управління у сфері надання адміністративних послуг.

Під час зустрічі, близько 20 чоловік обговорили широке коло питань та ознайомились з діяльністю центру.Децентралізація влади та наближення послуг до громадян, створення сприятливих комфортних умов для заявників з різними потребами – ці питання щоденно вирішуються фахівцями виконавчих органів. Докладається чимало зусиль для підвищення якості та ефективності процесів надання адміністративних послуг. 
    Про роботу проінформувала адміністратор Центру надання адміністративних послуг загального відділу Лященко А.С
ЦНАП працює над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання.
    З травня 2018 в приміщенні Центру встановлена система електронного управління чергою, що дозволяє систематизувати черговість звернень та оптимізувати час очікування заявників.
    Встановлена система автоматизації з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання / перебування фізичних осіб. За допомогою встановленого програмного комплексу ЦНАП-SMART QUALITY-SERVICE сформований і введено в дію реєстр територіальної громади м.Рубіжне в електронному вигляді. Даний комплекс забезпечує збір, накопичення, збереження, облік і використання інформації відповідно до чинного законодавства.
   Розпочато процес інтеграції в ЦНАП адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки.
Також, ознайомили учасників тренінгу, про нову послугу та про умови отримання адміністративної послуги - надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На Офіційному сайті Рубіжанської міської ради розміщено необхідну контактну інформацію https://rmr.gov.ua/pages/c136

Учасники тренінгу отримали довідкові матеріали для роботи та практичні рекомендації, які допоможуть напрацювати партнерські зв’язки та вибудувати чіткий алгоритми для подальшої співпраці. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 177
візитів сьогодні: 3068
візитів всього: 585902