Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанський міський відділ Управління Державної міграційної служби України в Луганській області інформує!
12 березня 2019 року 08:12

Нелегальна міграція – одна з проблем регіону, яка була і залишається під особливою увагою ДМС України. Співробітники міграційної служби пильно слідкують за виконанням чинного законодавства.  З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України, на виконання рішення колегії МВС України від 28.01.2019 року № 2км, затвердженого наказом МВС України від 07.02.2019 року № 91, відповідно до п.п. 16 п. 11 Положення про Управління Державної міграційної служби України в Луганській області, затвердженого наказом Державної міграційної служби України від 18.07.2011 року № 28 (у редакції наказу Державної міграційної служби України від 14.02.2015 року № 19), керуючись вимогами наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства соціальної політики України, міністерства освіти і науки України від 04.09.2013 року № 850/536/1226 «Про затвердження Порядку проведення заходів щодо здійснення нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.09.2013 № 1683/24215 та наказу ДМС «Про проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» від 01.03.2019 року № 30/аг  з 01 березня по 31 травня 2019 року проводитимуться профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Основною метою проведення профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» є:

- Виявлення порушень законодавства в міграційній сфері та притягнення винних до відповідальності згідно із законодавством.

- Запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та ОБГ, та припинення інших правопорушень, що вчиняються іноземцями та особами без громадянства та можуть створювати загрозу життю та здоров’ю громадян або загрозу національній безпеці України.

- Виявлення порушень з боку фізичних та юридичних осіб, чиї дії сприяють іноземцям порушувати встановлені правила перебування в Україні та зміцнення контролю за режимом перебування іноземців в державі.

Для належної організації роботи під час проведення профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» залучені співробітники  Рубіжанського МВ УДМС у Луганській області, працівники Рубіжанського ВП ГУ Національно поліції України в Луганській області, оперативні співробітники 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, а також органи влади та місцевого самоврядування.

Звертаємо увагу мешканців щодо дотримання вимог міграційного законодавства України та у разі наявності інформації щодо іноземців та осіб без громадянства, які порушують правила перебування в Україні надавати інформації до Управління або територіальних підрозділів ДМС України в Луганській області.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 60
візитів сьогодні: 1165
візитів всього: 585664