Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ювілей Маестро
7 березня 2019 року 11:49

У вівторок, 5 березня у великій залі Міського палацу культури відбулося найяскравіше  музичне свято нашого міста -  концерт «Мій творчий шлях» Зразкового вокального ансамблю «Камертон» на честь ювілею керівника колективу, талановитого музиканта, композитора та аранжувальника Валерія Колеснікова, якому  у цьому році виповнилося 70 років. Це свято співпало з ще однією ювілейною датою – 55 років творчої діяльності композитора. Тож насолодитися найкращими аранжуваннями та творами видатного музиканта нашого міста та регіону, а також привітати його з днем народження прийшли завжди бажані почесні гості: заступник голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань Ольга Лішик, міський голова Сергій Хортів, начальник управління освіти Рубіжанської міської ради Олена Обаполенко, начальник відділу культури Сватівської райдержадміністрації Кристина Бойкова. Кожен з гостей приготував особливий подарунок для Маестро.

У переповненій глядачами залі лунали пісні у виконанні випускників усіх років легендарного Зразкового вокального ансамблю «Камертон», більшість з яких, пов’язали своє життя з музикою та продовжують співати на великих сценах України та Європи. 

Шанувальники творчості талановитого музиканта, люди різного віку та професій, у захваті зустрічали та супроводжували кожен номер бурхливими оплесками, а по тому як сяяли їх обличчя протягом усього концерту було зрозуміло, що це саме те свято, на яке багато років чекали і ще довго будуть згадувати вибагливі рубіжанські глядачі.

Приємних сюрпризів цього вечора було багато: ювіляра радо вітали  рідні та близькі музиканта - дружина Марина Колеснікова та донька Оксана Барабонова;  творчі колективи Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом та МКУ «Палац культури». Родзинкою заходу стали відео-поздоровлення та побажання від випускників Маестро, які  «розлетілись» по всьому світу.  Без сумніву, саме вони стали одними з найдорожчих та найтепліших для музиканта та педагога Валерія Колеснікова.

Фінальним акордом феєричного концерту стала пісня у виконанні ювіляра, до якої приєдналися усі учасники концерту.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 246
візитів сьогодні: 1238
візитів всього: 585660