Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННЯХ
5 березня 2019 року 11:30

З 1 по 3 березня 2019 року на базі Комишуваського НВК відбувся Чемпіонат Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з пішохідного туризму у приміщеннях серед учнівської молоді. У заході взяли участь понад сотню юних туристів з різних регіонів Луганщини.

Діти боролися в особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» молодшої, старшої та середньої групи та командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» старшої та середньої групи. Учасники Чемпіонату вміло демонстрували навички, набуті на заняттях у гуртках спортивного туризму. Вони повинні були подолати навісну переправу, скельну ділянку, здійснити траверс схилу, спуск «дюльфером» та інші перешкоди.

Місто Рубіжне представляла збірна команда, до якої увійшли вихованці Рубіжанського міського Центру туризму краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Тарасенко І.М.) та Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Боцун Ю.В.).

Боротьба була запеклою, переможців одного від іншого відділяли лічені секунди. Та наші спортсмени гідно захищали честь міста. Тож результати виявися наступними. Молодша вікова група, до складу якої увійшли Андрій Нагорянський, Костянтин Красноженов, Кіра Пономаренко, Софія Максимова, Софія Михайліченко, посіла 6 загальнокомандне місце. Команда середньої групи (Софія Липка, Аліса Родоман, Ксенія Коломійцева, Тетяна Абдурахманова, Тимофій Зіньковський) посіла 4 загальнокомандне місце.

Учасники старшої вікової групи Ярослав Бойков, Артем Шапкін, Андрій Куковякін, Катерина Андрюшина, Тетяна Рубан отримали декілька нагород, посівши ІІІ почесне місце у командній смузі перешкод, в особисто-командному заліку та у загальному заліку серед команд старшої вікової групи.

Вітаємо юних туристів Рубіжного із заслуженою перемогою та бажаємо усім учасникам нових вдалих старів та звершень.

Дякуємо за чудову організацію змагань та умови перебування на Чемпіонаті Луганському обласному центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, педагогічному колективу Комишуваського НВК «ЗНЗ-ДНЗ».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 95
візитів сьогодні: 1962
візитів всього: 585605