Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський міський центр зайнятості
18 лютого 2013 року 09:23

 

Пошук першої роботи – справжній іспит для молоді.

     Формування  розвинутого суспільства вимагає дотримання прав людини для усіх його членів. Особливої уваги при цьому потребують громадяни, які з певних причин не можуть почувати себе на ринку праці на рівні з іншими. Нині серед соціальних груп, які належать до найменш конкурентоспроможних на ринку праці, саме випускники навчальних  закладів, мають найбільші проблеми, пов҆ язані з реалізацією права на працю, і тому потребують особливої уваги та відповідних дій з боку держави.

    Пошук  першої роботи – справжній іспит для молодого фахівця.  З метою надання кваліфікованої інформації  спеціалісти Рубіжанського центру зайнятості 14.02.2013 зустрілися з майбутніми випускниками Рубіжанського політехнічного коледжу.

    Основне питання  таких зустріч  є сучасний ринок праці, який вимагає від людини не лише високого рівня знань, умінь, навичок та здібностей, але й здатності якісно представляти себе,  усвідомлювати і визначати свою цінність як працівника, вдосконалення  власних ділових та особистих якостей. Окрім професійних якостей для успішної професійної діяльності велике значення має високий рівень комунікативної компетентності. Невміння  спілкуватися з оточуючими людьми  може виявитися однією з вирішальних причин звільнення або неприйняття на роботу. Статистика свідчить, що вісім осіб із десяти не проходять співбесіду з працедавцем при прийомі на роботу внаслідок неефективного спілкування. А молоди люди, на жаль, не мають повного і адекватного уявлення про реальне положення на сучасному ринку праці, часто  приділяють мало уваги таким елементам як резюме, інтерв҆ю, комунікації з роботодавцем, що ускладнює процес працевлаштування.

     Вибір місця праці є одним з найважливіших рішень у житті кожної людини. Сподіваємося, що такі зустрічі, допоможуть майбутнім фахівцям свідомо підходити до пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій на ринку праці.

 

Заступник начальника відділу

 активної підтримки безробітних  Денисенко І.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 18886
візитів всього: 607317