Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Жива пам"ять» (ВІДЕО)
15 лютого 2019 року 15:01

 

 

Під такою назвою в Рубіжанській міській дитячій школі мистецтв відбувся 15 лютого міський святковий захід, присвячений  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-тій річниці виведення військ з Афганістану.  «Жива пам'ять» тому, що живі ті, хто воював в Афганістані, тому, що пам'ять про загиблих свято бережуть їхні товариші по зброї, їх сім'ї і близькі. Пам'ять ця буде жива, поки ми про це пам'ятаємо, поки ми про це говоримо.

З привітаннями до учасників ювілейного торжества звернулися помічник народного депутата України Юлія Іоффе Світлана Олексіївна Черненко та Генеральний директор науково-виробничого підприємства «Зоря», лідер депутатської фракції «Опозиційний блок» в міській раді Олександр Іванович Чернецов, голова Рубіжанського союзу ветеранів Афганістану Володимир Олексійович Веревський, які виразили подяку воїнам-інтернаціалістам за відвагу, хоробрість і мужність. Побажали здоров'я, душевного спокою та рівноваги, моральної стійкості та  яскравих життєвих моментів.

«За особисті заслуги, високу громадянську позицію та з нагоди святкування 30-ї річниці виведення Радянських військ з республіки Афганістан» пам’ятними медалями були нагороджені 50 рубіжан, які  виконували свій інтернаціональний обов’язок.

Урочисту атмосферу заходу вміло підтримували: ведуча Ганна Бережна, вокалісти Сергій Маслов, Андрій Бондарчук, Аліна Андрєєва, тріо скрипалів та духовий оркестр КЗ «РМДШМ». Особливо зворушливо відбулася хореографічна композиція зі свічками «ПАМ'ЯТЬ» у виконанні шоу-балету «Вояж» (МКУ «Палац культури»), під час якої прозвучали імена полеглих рубіжан в Афганістані: Іван Шпанка, Ігор Лебедєв, Віктор Штепа.

Про війну говорити важко, але ми не маємо права забути про неї. Будь-яка війна - це горе, нещастя, сльози, незагойні душевні рани. Забути те, що пройдено, навряд чи можливо. Час може тільки приглушити спогади про жахи війни, біль за втраченими товаришами, але воно не в змозі викреслити це з пам'яті. Тому підтвердження - зустріч воїнів-афганців з надією про життя в Україні під мирним небом.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 126
візитів сьогодні: 3067
візитів всього: 585901