Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Тільки спочатку 2013 році центри обслуговування платників податків Рубіжанської ОДПІ надали 4670 послуг
14 лютого 2013 року 10:23

 

Про це розповів начальник Рубіжанської ОДПІ Володимир Прокопенко на брифінгу, який нещодавно відбувся в Рубіжанський ОДПІ. Сервісні центри обслуговування платників податків Рубіжанської ОДПІ та Кремінському відділенню (ЦОППи), протягом січня 2013 року надали своїм клієнтам  4670 послуг.

 До роботи в ЦОППах залучалися 18 співробітників офісі Рубіжанської ОДПІ та 10 Кремінському відділення, які надали 3900 адміністративних послуг, в тому числі  770 усних консультацій.

Найчастіше допомога податківців була потрібна при поданні податкової звітності юридичних та фізичних осіб (65% звернень), при прийомі вхідної кореспонденції (12%), а також при видачі картки платника податків 23%). Крім того, в сервісних центрах видавали безкоштовні бланки податкової звітності та копіювали документи.

"Рубіжанська ОДПІ"- підкреслив податківець  центри обслуговування платників податків надають такі послуги, як прийняття звітності, надання безкоштовного програмного забезпечення, інформаційно-консультаційні послуги. Центри також надають такі адміністративні послуги, як взяття на облік платників податків в органах ДПС, оформлення та видача патентів, свідоцтв, довідок, інших документів. Для послуг платників обладнане робоче місце з Інтернет – приймальнею.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 946
візитів всього: 586345