Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Будь лідером!
12 лютого 2019 року 14:38

11.02.2019 року на нараді керівників закладів освіти міста Рубіжного відбулася зустріч з представниками Української Академії Лідерства. УАЛ – це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-ти місячний формаційний курс для випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти та студентів, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Основною метою програми є виховання нового покоління українських лідерів – справжніх патріотів з глибоким розумінням власної ідентичності, відчуттям відповідальності перед великими прагненнями наших предків та чітким баченням майбутньої незалежної, демократичної України.

Катерина Черевко, випускниця Рубіжанського ліцею, ментор УАЛ, повідомила про особливості грантової стипендіальної програми безкоштовної неформальної освіти. Волонтер з Канади Соломія презентувала досвід 6-річної роботи академії в Україні.

Зустріч продовжилася у закладах освіти, де з 11 по 13 лютого волонтери зможуть відповісти на питання старшокласників та знайти тих, хто має ідеї та бажає їх втілення заради майбутнього країни. Приєднуйтесь! www.ual.org.ua


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 96
візитів сьогодні: 2926
візитів всього: 598844