Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанська ОДПІ
14 лютого 2013 року 10:19

 

Платники податків Рубіжанської ОДПІ оцінили зручність електронного звітування
    

Переваги звітування засобами телекомунікаційного зв’язку безперечні На сьогоднішній день більшість платників усвідомили зручність надання звітності та отримання  інформації в електронному вигляді але бажано, щоб сто відсотків платників  податків скористалися електронними сервісами.

З цією метою протягом січня 2012 року – грудня 2013 року працівниками Рубіжанської ОДПІ  було проведено низку безкоштовних семінарів для платників податків, під час яких ішла мова про новітні електронні сервіси від податкової служби.

Відкриваючи днями черговий семінар, перший заступник начальника Рубіжанської  ОДПІ Ірина Скороход  вкотре звернула увагу слухачів на те, що 2013 рік податківці оголосили роком масштабного впровадження інформаційних сервісів для платників податків. Зокрема, невдовзі кожен платник матиме на веб-сайті ДПС особистий «Електронний кабінет», а вже зараз громадяни можуть надсилати свої річні декларації про майновий стан та доходи  через Інтернет.

Детальніше щодо умов подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку,  оформлення документів для укладання договору на надання послуг електронного цифрового підпису та отримання сертифіката  відкритого ключа тощо платникам розповів начальник відділу інформатизації та обліку платників податків Ігор Ігнатьєв . Для зручності платників запрацював  сектор сертифікації ключів Центру сертифікації ГНС України, працює на базі державної податкової інспекції в м. Северодонецьк за  адресою: м. Северодонецьк ,вул. Енергетиків ,72, каб. 102 ; телефон: (0652) 42069). Час роботи: з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00 (переривши - з 13:00 до 13:45), в п'ятницю - з 9:00 до 16:45 (перерив - з 13:00 до 13:45), вихідний - субота і неділя.

Щоб отримати ключі електронного цифрового підпису, необхідно принести заявку на формування сертифікату разом з пакетом документів. Їх перелік і зразки заповнення можна отримати на сайтах: http://dpa.lg.ua/key/key.htm або http://cskidd.gov.ua
При виникненні питань щодо отримання безкоштовних електронних ключів можна звернутись за телефонами (06453) 55161 або (06453)78691

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2788
візитів всього: 598842