Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Рубіжанському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Рубіжне
11 лютого 2019 року 15:42

 

7 лютого 2019  року у Рубіжанському відділі Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури проведено координаційну нараду з  порядком денним  “Стан  протидії злочинності у місті Рубіжне за підсумками 2018  року.   Нараду проведено за участю керівництва Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури, Рубіжанського відділу поліції, Рубіжанського МВ філії державної установи «Центр  пробації»,  Управління захисту економіки в Луганській області.

У нараді також прийняли участь голова Рубіжанського міського суду і  заступник Рубіжанського міського голови. 

Під час проведення наради обговорювалися результати роботи правоохоронних  органів міста у 2018  році, визначались проблемні питання і заходи щодо їх усунення.

На нараді зазначено, що протягом минулого року у місті Рубіжне зменшилась загальна кількість облікованих злочинів, у тому числі тяжких та особливо тяжких.

Не допущено зростання кількості умисних вбивств, разом з цим кількість тяжких тілесних ушкоджень, насамперед тих, що спричинили смерть потерпілого, зросла.

Вдалося уникнути зростання рівня злочинів проти власності, у тому числі крадіжок, шахрайств, грабежів та розбоїв.

Потребує активізації робота щодо виявлення злочинів у сфері службової діяльності передусім викриття кримінальних правопорушень у бюджетній сфері, пов’язаних із отриманням неправомірної вигоди.

Зменшилась кількість злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, але в умовах передвиборчої агітації і проведенні виборов у Президенти України потребує вжиття спільних заходів діяльність щодо належного реагування і документування порушень виборчого законодавствах, недопущення вчинення злочинів проти громадської безпеки.

За результатами координаційної наради прийнято відповідну постанову, якою визначені спільні заходи, спрямовані на підвищення ефективності протидії злочинності у м. Рубіжне.

 

Начальник Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури

радник юстиції                                                                                 О.Щукін


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 58
візитів сьогодні: 6929
візитів всього: 602845