Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанські шахісти у десятці найкращих!
11 лютого 2019 року 15:29

 

2-3 лютого у м. Северодонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 20 років у якому взяли участь команди з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Кремінної, Станиці-Луганської, Троїцька та Сєверодонецька.

Честь м. Рубіжне захищали вихованці шахового гуртка (кер. В. Іванович) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом: Пілюгін Артем (СШ № 10),  Шатохін Артем (СШ № 10), Калугін Сергій (ЗШ № 4), Козлов Семен (КНВК «Рубіжанський ліцей»), Січкар Іван (ЗШ № 9), Мащенко Данило  (ЗШ № 8), Шведченко Ганна (ЗШ № 9), Решентняк Олександр (учень с. Кудряшівка). Також до складу команди увійшли студенти – випускники шахового гуртка, які по можливості відвідують улюбленого педагога -  Букіна Елизавета та Муратов Артем.

Турнір проходив в дев’ять турів по 45 хвилин на партію кожному супернику.  В цей раз юним шахістам було досить складно, адже серед учасників був майстер ФІДЕ, вибороти перемогу в якого майже неможливо. Найкращий результат серед дівчат показала Букіна Ліза, яка здобула 2 місце, Шведченко Ганна посіла 4 місце.

Більшість хлопців увійшли до десятки найкращих  у Луганській області: Муратов Артем – 4 місце, Пілюгін Артем – 5 м., Решентняк Олександр – 7 м., Січкар Іван – 8 місце.

Щиро вітаємо команду шахістів  та її тренера Василя Івановича  з успішним початком сезону, бажаємо нових перемог та міцного здоров’я.

У березні та квітні  нинішнього року на наших шахістів чекають нові цікаві змагання чемпіонатів Луганської  області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8,  10   та  18 років.

 

Г. Мєняєва, завідувач відділу КПР

 еколого-натурлістичного,

 декоративно-ужиткового

 та спортивного напрямів.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 72
візитів сьогодні: 6979
візитів всього: 602851