Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Вічний вогонь безсмертної пам'яті
4 лютого 2019 року 08:11

 

31 січня 1943 року – одна з найважливіших дат в історії нашого міста. В цей день 76 років тому м. Рубіжне було визволено від нацистських загарбників у Другій світовій війні. Цій знаменній пам’ятній даті у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом були присвячені ряд урочистих заходів: покладання квіткової композиції до Пам’ятника полеглим у боях за визволення міста Рубіжного, екскурсія до міського музею та патріотично-виховний захід «Вічний вогонь безсмертної пам’яті».

Квіткову композицію створили власноруч вихованці гуртків «Виготовлення іграшок та сувенірів» (кер. В. Запорожченко), «Природний мікс» (кер. В. Конюхова),  «Берегиня» (кер. О. Філіппова) та «Хоббі-бум» (кер. Ю. Кулик). Після покладання квітів біля пам’ятника вихованці гуртків КПР «Природний мікс» та «Виготовлення іграшок та сувенірів» вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання, прочитали вірші рубіжанських поетів про визволення м. Рубіжне від загарбників та відвідали міський музей. Там вони зацікавлено та уважно слухали екскурсовода про окупацію нашого міста нацистами  та рубіжан-визволителів.

У тематично оформленій рекреації КПР на патріотично-виховний захід зібрались гуртківці з колективів  «Хобби бум» (кер. Ю. Кулик), «Happy English» (кер Н. Бережна), «Arcobaleno» (кер. Г. Янченко), вокально-хореографічного колективу «ViTамін» (кер. І. Бахмет та О. Ханенко) та «Юний шахіст» (кер. В. Іванович).

Хлопці та дівчата зацікавлено дивились літературно-документальну композицію на уривок з поеми «210 кроків» Роберта Рождественського, яку підготували співробітники та вихованці КПР. Пам'ять про визволителів нашого міста та країни назавжди залишилась у наших серцях. Імена героїв носять багато рубіжанських вулиць, які вихованці КПР знають і пам’ятають.

Вже давно закінчилась Друга світова війна, але ми згадуємо про неї знову і знову. Тому що турбуємось про наше мирне майбутнє. У жвавій дискусії діти зробили висновок, що війна – це завжди зло та морок, а всім на планеті потрібні сонце, радість, тепло та щастя. 
Хай  мир та злагода панує в наших серцях!

 

Г. Козлова, культорганізатор КПР

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів:
візитів сьогодні: 2988
візитів всього: 585906