Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До Дня пам"яті Героїв Крут
29 січня 2019 року 15:19

У нерівному бою під Крутами  29 січня 1918 року в перебігу оборони Києва від більшовиків, щоб затримати просування ворога до столиці України, полягли українські курсанти ,студенти  та козаки загону «Вільного козацтва», яким виповнилося  17-20 років.

Аби вшанувати пам'ять героїв, з 28 січня 2019 року  на абонементі центральної міської бібліотеки експонується інформаційна викладка літератури «Пам’яті Героїв Крут», присвячена юним захисникам Української  Народної Республіки,на якій  представлені книжки, репортажі, спогади, промови, вірші, присвячені подіям тих часів. Експозиція  триватимете до 3 лютого 2019 року.

З 26 січня в центральній дитячій бібліотеці  для дітей старшого віку оформлено  книжково-ілюстративну виставку «Крути: пам’ятай їх подвиг». В ній розповідається про подію, яка набула для українського народу символічного значення, про те, що Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Щоб привернути  увагу до важливості теми захисту держави, необхідності  подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України,  з  ціллю проведення історичної  паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність, на робочих  комп’ютерах  інтернет-центру, було виставлено заставку «Бій під Крутами: перші кіборги, які врятували першу незалежну Україну».

Минають роки, та пам'ять про юнаків, які полягли під Крутами, не загине повік. Це символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії та безпечності. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 66
візитів сьогодні: 2738
візитів всього: 598841