Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський міський центр зайнятості
11 лютого 2013 року 07:50

 

Питання вибору майбутньої професії є пріоритетним для старшокласників. Кожна молода людина в цьому віці замислюється над тим, ким бути в цьому величезному світі. Головне для старшокласників – не розгубитися, зробити правильний вибір, з урахуванням їх особистих інтересів, здібностей та можливостей. Бо доведено, що ми досягаємо найбільших результатів, коли робимо те, що  нам подобається і те, до чого маємо більше здібностей. Залишилося тільки знайти свою «справу». Як?

Для  формування профорієнтаційної компетентності старшокласників, для включення  в процес активного планування  свого професійного майбутнього 07.02.2013 спеціалісти Рубіжанського міського центру зайнятості запросили учнів загальноосвітньої школи №3 взяти участь  у профорієнтаційному заході «Людина та професія». Щоб цей процес був цікавим і значущим  для підлітків,  заняття було проведено у формі групового консультування з елементами тренінгу та з використанням  таких форм роботи, як профорієнтаційні ігри, експрес-діагностування, перегляд відеороликів про  професії, які користуються попитом на ринку праці.

З особливим інтересом школярі ознайомилися зі структурою та  напрямками роботи  центру зайнятості. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Решетніков К.В. розповів учасникам про стан ринку праці та  перспективи працевлаштування, акцентуючи увагу учасників на зростання попиту і престижності робітничих професій.
    На завершення заходу  всі учасники дійшли спільної думки, що підлітки отримали змістовну та корисну інформацію, яка їм допоможе спланувати свою діяльність  в рамках майбутньої професії.
 

Заступник начальника відділу
 активної підтримки безробітних Денисенко І.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 19
переглядів: 10
візитів сьогодні: 8508
візитів всього: 602752