Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рятувальники здійснюють профілактичні заходи для запобігання випадків переохолодження серед громадян в умовах низьких температур
25 січня 2019 року 14:43

 

Протягом січня 2019 року співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області здійснювали ряд профілактичних заходів з метою запобігання випадків переохолодження та обмороження населення в умовах низьких температур.

Зокрема, представники ДСНС подбали про розміщення переліку вимог та рекомендацій на інформаційних стендах у місцях масового перебування людей та систематичне озвучення рекомендацій на об'єктових радіо. Крім того, рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням на території центрального ринку та автостанції міста Рубіжне.

Спілкуючись із керівниками ринку та автостанції, рятувальники наголошували, що нагадування громадянам про вимоги особистої безпеки під час перебування на морозі, а також створення безпечних умов на території об'єктів — найбільш ефективні способи протидії проблемі сезонного характеру.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 154
візитів сьогодні: 1265
візитів всього: 585663