Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Незабутні канікули на Тернопільщині
25 січня 2019 року 09:11

 

Напередодні Різдвяних свят з 4 по 9 січня 2019 року на запрошення Голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни 12 дітей з Рубіжного мали змогу провести святкові канікули у Борщівському районі, де їх радо зустріли  місцеві родини.

З перших хвилин перебування на благодатній Борщівській землі відчувалися справжня єдність і домашній затишок.
Рубіжанські діти мали можливість ознайомитися з культурою, звичаями, природою Тернопільщини. Кожна екскурсія була неповторною. Особливе враження на дітей справили печери «Кришталева» та «Вертеба»  з їх неповторними залами, Борщівський краєзнавчий музей із знаменитою борщівською вишивкою…

Найбільше запам’ятається дітям зі сходу святкування Різдва. Разом з родинами вони за місцевими традиціями зустріли свят-вечір, куштували традиційні Різдвяні страви, відвідали святкове богослужіння. А наступного дня цілою ватагою ходили від хати до хати з колядками та віншуваннями.
Різдво – це дійсно чарівне свято, яке об’єднує дітей та родини з різних куточків країни, різного віросповідання.

В останній день організатори влаштували цікаву екскурсію по Тернополю та  відпочинок у розважальному комплексі «Подоляни», де наших дітей прийшли привітати заступник голови Тернопільської облдержадмінісрації Світлана Беспоповцева та секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада.

На згадку про перебування на Тернопільській землі діти отримали подарунки від Борщівської районної державної адміністрації та Тернопільсьскої обласної державної адміністрації.

Рубіжанські діти щиро вдячні за незабутні враження голові Тернопільської обласної державної адміністрації Степану Барні, голові Борщівської районної державної адміністрації Людмилі Юзьків, начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та фізичної культури Борщівської РДА Валерію Ромашенку, головному спеціалісту Світлані Лесик, завідувачу науково-краєзнавчим відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Михайлу Фалінському. А також усім родинам, які опікувалися нашими вихованцями.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 24
переглядів: 184
візитів сьогодні: 7095
візитів всього: 602849