Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
IНФОРМАЦIЯ про проведену роботу відділення соціально-фізичної реабілітації КУ "Терцентр" за 2018 року
22 січня 2019 року 10:01

 

Відділення  соціально – фізичної реабілітації надає соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю (які   досягли  18-річного  віку), які мають часткове  порушення  рухової  активності  та   не   мають  медичних  протипоказань  для перебування   в  колективі, потребують  спеціальних умов для одержання комплексу профілактичних заходів з  метою максимального відновлення та компенсації порушених або втрачених функцій організму, зміцнення і підтримки здоров'я, гідного існування і взаємодії з суспільством.

Відділення надає наступні реабілітаційні заходи:

  1. Кваліфіковане медичне консультування та проведення профілактичних заходів соціально-медичного характеру лікарями фахівцями.
  2. Фізіотерапевтичні процедури, що складаються з електролікування, магнітотерапії, світлотерапії, діадинамотерапії, ультразвукотерапіі, парафінотерапії.
  3. Ручний масаж (спина, коміркова область, верхні і нижні кінцівки, суглоби).
  4. Заняття лікувальною фізкультурою (групові та індивідуальні заняття). У кабінеті лікувальної фізкультури є в наявності все необхідне обладнання: велотренажери, бігова доріжка, диск "Здоров'я", гімнастичні кільця і ​​палиці, шведська стінка, еспандери для рук і ніг.
  5. Аеронотерапія з використанням лампи Чижевського.
  6. Ароматерапія - розпилення аромалампою рідких ароматичних речовин, складених на основі ефірних масел найбільш широкого спектру профілактичної дії на людський організм.
  7. Фітотерапія з використанням відварів лікарських трав (збір для зниження цукру в крові, заспокійливого, жовчогінний, шлункового, ниркового зборів).
  8. У кабінеті лікаря окуліста проводиться вимір очного тиску, обстеження очної ями, обстеження поля зору, визначення гостроти зору, підбір окулярів, оформлення та направлення на стаціонарне лікування міської та обласної лікарень.
  9. Робота відділення будується за графіком відвідувань підопічних щомісячно по 18-20 робочих днів залежно від календарного місяцю. Усі підопічні приймаються завідуючою відділенням СФР. Визначаються  індивідуальні  потреби підопічного,  встановлюється  група  рухової  активності,  визначається  зміст соціальних  послуг,  уточнюється  їх обсяг,  складається індивідуальний план, приймається рішення про необхідність надання соціальних послуг, про що видається  відповідний  наказ, та укладається з підопічним договір  про  надання  таких  послуг.

За звітний період надано соціальних послуг 239 особам з інвалідністю, з них –    15 інвалідам війни. У разі потреби їм надаються виписки з медичних карт про обсяг проведеного їм лікування для МСЕК. Враховуючи контингент обслугованих у відділенні, у кожного пацієнта діагностовано по 3 – 5 хвороби. Ведучою є патологія органів руху (суглобів та хребцевого стовбура), хвороби серцево-судинної системи у формі гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, їх ускладнень, нервової системи. Тому, при призначенні реабілітаційних заходів, враховуються загальний стан підопічних, наявність основного та супутніх захворювань. Обов’язково рекомендується медикаментозне лікування з комплексом реабілітаційних заходів.        

Відділення соціально-фізичної реабілітації запрошує громадян похилого віку та осіб з інвалідністю для отримання вищевказаних послуг.

З усіх питань звертатися за адресою: вул. Будівельників, 25, кабінет № 5 або за телефоном 6 46 12 з 8.00 до 15.00 год.   


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 45
візитів сьогодні: 7126
візитів всього: 602850