Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Модернізуємо реєстратори розрахункових операцій
6 лютого 2013 року 12:58

 

У теперішній час діє Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затверджений  наказом ДПС України від 21.12.12р. № 1159. Зазначений реєстр містить повний опис та сфери застосування всіх РРО та ЕККР, які використовуються для розрахунків із споживачами, про це зазначив на зустрічі з представниками малого бізнесу заступник начальника Рубіжанської ОДПІ Юрій Мельник.  
"В новому Держреєстрі реєстраторів розрахункових операцій наведені РРО (ЕККР та портативні ЕККА), які створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, та які вже у своїй конструкції містять модеми та мають можливість направляти до органів ДПС фіскальні звіти по дротовим та бездротовим каналам зв`язку",- зазначив податківець.

Він також зауважив, що якщо реєстратор розрахункових операції включено до нового Держреєстру, але його конструкція не дозволяє виконувати вимоги законодавства щодо надання РРО-звітності по дротовим та бездротовим каналам зв`язку, то такий РРО необхідно дообладнати до 01.07.2013 року, звернувшись до сервісних центрів або до виробника РРО. З цієї дати до суб`єктів господарювання, які не виконуватимуть вимог законодавства в частині надання РРО - звітності, будуть застосовуватися фінансові санкції.

Юрій мельник наголосив : "Перевірити свій РРО має можливість кожен користувач мережі Інтернет, ознайомившись з новим Державним реєстром РРО на єдиному веб – порталі ДПС України: www.sts.gov.ua."

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 8288
візитів всього: 602708