Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рятувальники забезпечили безпеку людей на Водохреща
21 січня 2019 року 09:53

 

У день Водохреща на міському проводилось освячення озера Пісочне. Людей було дуже багато, адже чудодійної, освяченої води потребує кожна родина. У кожному домі її зберігають цілий рік. Мабуть, усім відомо, що освячена вода лікує, додає бадьорості, допомагає відвернути будь-яке лихо.  

Впродовж проведення масових заходів на міському пляжі за безпекою людей пильно стежили працівники Луганської комунальної установи «Обласна рятувально-водолазна служба», які розміщенні в місті Рубіжне. Рятувальники не обмежилися самим лише чергуванням на місці проведення богослужінь. Перед святковим зануренням, Рятувальники ДСНС спільно з водолазною службою провели комплексне тренування щодо рятування людей на воді. Щогодини з гучномовця на озері лунали застереження до людей, як саме їм слід безпечно поводитися поблизу водойми взимку. На Водохреща працівники рятувально-водолазної служби, що на міському пляжі озера Пісочне, чергували ще й біля ополонки, де зазвичай купаються «моржі». Охочих зануритися в озеро на свято Богоявлення було особливо багато, адже  вважається, що тоді вода набуває цілющих властивостей і здатна лікувати тілесні та духовні недуги.

Довжина ополонки для любителів скупатися у крижаній воді на озері близько 10 метрів, глибина – до двох з половиною та має форму хреста. Рятувальники пильно стежили за кожним, хто наважився спуститися східцями в холодні озерні хвилі. Така пильність була цілком виправданою: температура води у водоймі -  приблизно плюс два градуси – достатня для бувалого «моржа», але занизька для початківця. Наслідки купання у такій воді, для непідготовленої особи передбачити важко.

Водохресні богослужіння на березі озера Пісочне, і традиційні у цей день купання в освяченій воді пройшли без прикрих пригод. Працівники рятувальних служб сподіваються, що так воно буде й протягом цілого року.

Щербак Микола
Провідний інспектор відділу запобігання НС
Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС 
України у Луганській області
 

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 378
візитів сьогодні: 3062
візитів всього: 585897