Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Поповнення державної скарбниці –конституційний обов’язок кожного
6 лютого 2013 року 12:36

 

Державна скарбниця від платників Рубіжанської ОДПІ в січні 2013 року  отримала 10,9 млн. грн., місцеві бюджети – 11,3 млн. грн. Надходження до державного бюджету у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли в 1,8 раз або на 4,8 млн. грн.

Надходження  до місцевих  бюджетів  у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли  на 2,3 млн. грн. або на 26,2 відсотки. Надходження до загального фонду державного бюджету склали 10,9 млн. грн. Про це повідомив начальник Рубіжанської ОДПІ на брифінгу ,який нещодавно відбувся в Рубіжанській ОДПІ.       
   За його словами фахівці Рубіжанської ОДПІ тримають набрану торік позитивну динаміку збору доходів до Зведеного бюджету. Так, надходження з податку на прибуток підприємств  у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли  на  1,1 млн. грн,  або в 3,4 рази   та склали 1,4 млн. грн. (фактичні надходження з податку на прибуток за січень 2012 року  -  0,3  млн. грн.), надходження по податку з доходів  фізичних осіб зросли на 2,1 млн. грн. або  на 31,7 відсотків та склали 8,5 млн. грн. (фактичні надходження по податку з доходів фізичних осіб   за січень 2012 року -  6,5  млн.грн.).

Володимир Прокопенко зазначив, що забезпечений приріст надходжень – результат напруженої роботи усіх ланок податкової служби. Але водночас це й показник порядності платників податків Рубіжанської ОДПІ, ознака їх доброї волі і підтримки податкових перетворень та владних ініціатив щодо лібералізації податкової політики.
 


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 9346
візитів всього: 600461