Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури інформує
15 січня 2019 року 11:06

 

Чоловіка, який ухилявся від призову на строкову військову службу, засуджено в м.  Рубіжне

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканця міста Рубіжне Луганської області, який ухилявся від призову на строкову військову службу (ст. 335 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин Б., відповідно до п.10 ст.38 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» та Указу Президента України №33/2018 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2018 році» від 15.02.2018, підпадає під дію вказаних законодавчих актів і 23.08.2018 військово – лікарською комісією Рубіжансько-Кремінського ОМВК був визнаний придатним до військової служби в Збройних силах України.

Так, йому було вручено повістку, в якій зазначено, що він зобов`язаний з`явитись до Рубіжансько-Кремінського ОМВК з речами для відправки у складі команди до військової частини, проте, до Рубіжансько-Кремінського ОМВК останній не з`явився без поважної причини.

Усвідомлюючи суспільно – небезпечний  характер свого діяння, передбачаючи його суспільно – небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, умисно ухилився від призову на строкову військову службу, у вказаний йому термін до Рубіжансько-Кремінського ОМВК для відправки до військової частини, для проходження військової служби не з’явився.           

За вказане кримінальне правопорушення вироком Рубіжанського міського суду Луганської області громадянина Б. засуджено до 2 років обмеження волі с іспитовим терміном 1 рік.

Нагадуємо,  що продовж минулого року винесено 7 обвинувальних вироків щодо злочину зазначеної категорії.

Довідково: санкція ст. 335 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

 

Прокурор Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури

Луганської області   С.О. Лашутін

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 234
візитів сьогодні: 1231
візитів всього: 585658