Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський міський центр зайнятості
6 лютого 2013 року 08:40

 

З метою підвищення внутрішньої мотивації до започаткування власної справи та визначення власного хисту до ведення бізнесу для безробітних Рубіжанського міського центру зайнятості  5 лютого 2013 року були проведені два тренінги-семінари за участю бізнес-тренерів ТзОВ «Імідж Партнер» Мірошникової І.А. і Богаченко В.І.

На сьогоднішній день, багато людей мають бажання відкрити власну справу, але через внутрішні страхи, установки та переконання, так і не досягають бажаного. Одна з головних причин, чому люди так і не розпочинають власну справу, є непорозуміння себе. Адже існують певні відмінності в мисленні, переконаннях, поведінці та психологічних рисах людей, які мають власний бізнес і тими, які хочуть відкрити свою справу. Опис особистості підприємця є одним з перших кроків початківця бізнесмена до підприємницької діяльності. Адже в наш час багато молодих людей прагнуть стати бізнесменами (підприємцями), не розуміючи, з чим саме пов’язана така професія. Тренінг  «Психологічний портрет власника бізнесу» допомагає виявити власні психологічні характеристики і порівняти їх з профілем підприємця, освоїти методи розвитку рис характеру, які необхідні для підприємницької діяльності і розробити ефективний план саморозвитку учасників.

Кожна людина, яка планує пов’язати своє життя з бізнесом, запитує себе: а чи зможу я бути підприємцем?, який вид діяльності краще обрати?, чи вистачить мені сил до мети, долаючи перешкоди?, як об’єктивно оцінити себе? Знайти відповіді на ці запитання можна, відвідавши тренінг «Психологічні аспекти організації власної справи». На тренінгу кожен, хто розмірковує про власну справу, зможе визначитись, чи має він хист до підприємництва, якості підприємця, яку нішу і в якій сфері діяльності йому краще зайняти.

По закінченню тренінгів всі учасники отримали сертифікати.

 

 

Головний спеціаліст відділу активної підтримки

Рубіжанського МЦЗ Колесникова О.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 957
візитів всього: 586348