Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанській відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області
10 січня 2019 року 10:06

 

«Забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури»

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою протягом 2018 року вжито заходи щодо забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Так, протягом 2018 року до Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури надійшло 297 звернень громадян, з них вирішено 119 звернень, 140 звернень направлено за належністю до інших відомств та 15 передано до іншої прокуратури, виключено з обліку у зв’язку із внесенням до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22 звернення.

За результатами розгляду 1 звернення, після ретельної перевірки доводів заявника, Рубіжанським віддлом Сєвєродонецької місцевої прокуратури заявлено позов в інтересах держави.

На особистому прийомі працівниками Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури прийнято 190 громадян.

Одночасно повідомляю, що керівництвом Сєвєродонецької місцевої прокуратури ведеться особистий прийом громадян у приміщенні Рубіжанського відділу місцевої прокуратури за наступним графіком:

Заступник керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури Івашко С.О. щовівторка з 09-00 до 13-00

Начальник Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Щукін О.О. щосереди з 09-00 до 13-00

Заступник Начальника Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Коваленко І.В. щопонеділка з 09-00 до 13-00

В інші робочі дні прийом громадян здійснюється оперативними працівниками Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

Також звернення приймаються на електронну адресу відділу «prok.rubizhne@gmail.com» та телефон «гарячої лінії» (064-53)7-62-61.

        

Прокурор Рубіжанського відділу

Сєвєродонецької місцевої прокуратури

Луганської області   В. Деркачова


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 59
візитів сьогодні: 7124
візитів всього: 602850