Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбудеться засідання виконкому Рубіжанської міськради
4 січня 2019 року 14:42

 

РУБІЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
08.01.2019                                                                                                                                                                              14.00
м. Рубіжне

1.  Про виключення жилого приміщення з числа службових

2.  Про формування фонду житла для тимчасового проживання

3.  Про включення жилого приміщення до числа службових та видачу ордеру на службове жиле приміщення

Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов
    ДОПОВІДАЄ: Жердєв Денис Олександрович- начальник УЖКГ

5. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету «Про визначення Переліку місць для розміщення засобів пересувної мережі сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території м. Рубіжне» від 09.01.2018 № 1
    ДОПОВІДАЄ:  Шумілова Олена Григоріївна - начальник відділу торгівлі, ПО та ЗПС

6. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

7. Про видачу дозволу на розміщення рекламної конструкції

8. Про визнання нежитловим приміщення квартири № 4 по вул. Переможців,буд. 41, що належить на праві приватної власності громадянці Студінській О.Є. з метою реконструкції під об’єкт підприємницької діяльності

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 05.04.2016 року № 87

10.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 07.11.2017 року № 633
    ДОПОВІДАЄ: Евсюкова Тетяна Федорівна – начальник відділу архітектури та містобудування.

11.  Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на   гр. Зінченка Дмитра Ігоревича

12. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Білоуса Костянтина Васильовича

13. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Єфіменка Сергія Петровича

14. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на  гр. Угрюмова Ігоря Сергійовича

15. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на  гр. Левенця Євгенія Миколайовича

16. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Ломакіну Наталію Володимирівну

17. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на  гр. Приємського Руслана Володимировича

18. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Підгорну Яну Едуардівну

19. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Фурмана Сергія Вячеславовича

20. Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Гарбузову Тетяну Миколаївну

 ДОПОВІДАЄ: Грачова Ірина Валеріївна – адміністратор ЦНАП загального відділу.

 21. Про надання дозволу для здійснення правочину, стосовно нерухомого майна,за участю малолітньої дитини________року народження

 22. Про призначення _______ р.н., опікуном малолітньої дитини, ___________ р.н.

 23. Про припинення дії рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 17.11.2015 № 234, та повернення малолітнього _______р.н., на виховання та проживання матері, ____________р.н.

 24.  Про вибуття _______р.н., ______ р.н. з дитячого будинку сімейного типу родини __________., та припинення дії рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради № 41 від 16.02.2016"

25. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
    26. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______ р.н.

27. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______ р.н.

28. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині _______р.н.

29. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______ р.н.
    30.  Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.

31. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______ р.н.

32. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

33. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

34. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

35  Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

36. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

37. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній дитині ______р.н.

38.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.

39. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

40. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

41. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

42. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

43. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

44. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

45. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

46. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

47. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

48. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

49. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

50. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині _______р.н.

51. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній дитині _______р.н.

52. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

53. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

54. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині_______р.н.

55. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

56. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

57. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині_______р.н.

58. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.

59. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

60. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

61.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.

62.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

63.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.

64.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.

65.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині _______р.н.

66.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині _______р.н.

67.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.

68.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
69.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
70.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______р.н. 
71.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
72.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
73.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
74.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
75.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
76.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______р.н.
77.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
78.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
79.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______р.н.
80.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
81.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
82.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
83.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі______р.н. 
84.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
85.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
86.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
87.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
88.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
89.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н. 
90.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
91.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
92.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
93.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.

94.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині  ______р.н. 
95.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
96.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
97.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
98.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
99.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
100.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
101.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.

102.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.
103.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
104.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н. 
105.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.
106.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині  ______р.н. 
107.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
108.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
109.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
110.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
111.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
    112.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
113.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
114.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
115.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.
116.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
    117.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.

118.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
119.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
120.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
121.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______р.н.
122.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
123.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині  ______р.н.    
124.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______р.н.
125.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
126.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині______р.н.
127.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
128.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
129.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині    ______р.н.
130.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
131.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.
132.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині    ______р.н. 
133.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
134.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині    ______р.н.
135.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.  
136.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.
137.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
138.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
139.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
140.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.
141.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
142.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
143.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
144.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
145.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
146.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
147.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
148.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
149.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
150.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
151.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
152.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.
153.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
154.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
155.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
156.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
157.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
158.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
159.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
160.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
161.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
162.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
163.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
164.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
165.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
166.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.
167.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
168.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
169.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
170.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині______р.н.
171.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині    ______р.н.
172.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині ______р.н.
173.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині ______р.н.
174.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.
175.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітній дитині ______р.н.
176.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
177.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  неповнолітній дитині  ______р.н.
178.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітній дитині ______р.н.
179.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.
180.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині   ______р.н.
181.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній  дитині  ______р.н. 
182.    Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повнолітній особі ______р.н.
    ДОПОВІДАЄ: Нічупієнко Олена Вікторівна – начальник служби у справах дітей

 

Керуючий справами виконавчого комітету                    Ю.М. Арцев
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 209
візитів сьогодні: 3128
візитів всього: 598845