Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Шкільний фестиваль думок 2018»
28 грудня 2018 року 10:15

В Рубіжанській школі І-ІІІ ступенів №3 у грудні 2018 року  відбувся «Шкільний фестиваль думок 2018» у рамках проекту «Глобальна освіта – знаємо свої права». Організаторами – волонтерами цього фестивалю виступили наші старшокласники, адміністрація, педагоги та  психолог.

Усі ми в нашому житті пов'язані зі школою - усі ми пройшли через неї як учні, у багатьох з нас є діти, які або вже вчаться в школі, або ті хто вже збирається навчатися; багато хто з нас працює в школі, а є ті  хто хотів би туди піти. У нашій країні дуже багато розмов про освіту, про школи, про форми випускних іспитів - шкільна тема одна з найважливіших в нашому житті. А що важливе в самій школі? Щоб там не говорили, найважливіше в школі - це учні, тобто ті, для кого школа створена. І ми повинні робити все для того, щоб діти почували себе захищеними в шкільному середовищі, а також співпрацювати з батьками та зовнішніми зв’язками. Насамперед не забувати про права людини, про гідність та толерантність.

Наш «Фестиваль думок» було створено для різноманітних представників шкільного співтовариства- адміністрація, учні, педагоги, батьки. Впродовж 5 годин ми працювали за 6 локаціями, розглядаючи самі актуальні шкільні питання, які нас всіх хвилюють. Для нас дуже важливо було почути  обґрунтовані різні точки зору, щодо роботи нашого навчального закладу та глобальної освіти.

Нас підтримували наші гості, друзі Ворошилова Олександра та Баннікова Світлана -  координатори освітнього напрямку БО БФ «ВОСТОК-SOS». Також  модератор локації, юрист Шпілєвой Сергій, який приймав активну участь у «Фестивалі думок».

Колектив Рубіжанської ЗШ № 3 щиро вдячні БО БФ «ВОСТОК-SOS» за новорічний подарунок, який надійшов до закладу,  для проведення активних перерв.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 109
візитів сьогодні: 1806
візитів всього: 585119