Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
  Сєвєродонецька  місцева  прокуратура Луганської області  інформує 
28 грудня 2018 року 09:54

Чоловіка, який незаконно вирощував та виготовлював наркотичні засоби,  засуджено в м.  Рубіжне

     Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт стосовно мешканця міста Рубіжне, який незаконно вирощував та виготовлював наркотичні засоби (ч.2 ст. 309, ч.1 ст.310 КК України).

    Так, встановлено, що 26 жовтня 2017 року в ході проведення обшуку за місцем мешкання гр. Ж. працівниками поліції виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб–канабіс, маса якого у перерахунку на суху речовину склала 46,82 грама, та екстракту канабісу, загальною масою–0,186 грама (згідно висновку експерта) та  в ході проведення зазначеного обшуку за матеріалами кримінального провадження за місцем мешкання вищеказаного гр. Ж. виявлено та вилучено 12 (дванадцять) рослин, за зовнішніми ознаками схожими на рослини роду конопель, які він вирощував за місцем свого мешкання.

За вказаним фактом СВ Рубіжанського ВП ГУНП були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведено належне досудове слідство під процесуальним керівництвом Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури. За результатами проведеного досудового розслідування та судового слідства особу Ж. визнано винним у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та ухвалено обвинувальний вирок.

За скоєння злочину вироком Рубіжанського міського суду Луганської області особу Ж. засуджено до 2 років позбавлення волі та остаточно призначено покарання з іспитовим терміном 1 рік 6 місяців.     

Довідково: санкція ч.2 ст. 309 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років; санкція ч.1 ст.310 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

Прокурор Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури                                          

Луганської області                                                                             С. Лашутін


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 68
візитів сьогодні: 1517
візитів всього: 585100