Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганщина формує перспективний план розвитку
18 грудня 2018 року 16:05

 

12 листопада поточного року Президент України Петро Порошенко провів щорічну Раду регіонального розвитку. Глава держави доручив представникам  влади всіх рівнів розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», – наголосив він.

На виконання доручення Президента України в.о. голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної Сергій Філь провів 30 листопада 2018 року обласну Раду регіонального розвитку.

«Обласні делегації, і Луганщина у тому числі, отримали низку доручень. Насамперед, це підготовка звіту розвитку регіонів за 2014-2018 роки. Крім того, нам необхідно підготувати план розвитку територій на наступні три роки з його подальшим обговоренням у громадах», – акцентував Сергій Філь.

Ради регіонального розвитку як консультативно-дорадчі органи утворені у кожному районі Луганської області. На їх засіданнях, що відбудуться з 1 грудня 2018 року по 3 лютого 2019 року, будуть підбиті підсумки роботи та затверджені плани розвитку територій. Обов’язковою умовою є широке обговорення з громадськістю зазначених ініціатив. Районні плани будуть презентовані на Другому засіданні обласної Ради регіонального розвитку.

На їх основі буде сформований перспективний План розвитку територій Луганської області на 2019-2021 роки. Він має стати частиною єдиного перспективного Плану розвитку України, ініційованого Президентом України Петром Порошенком.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1866
візитів всього: 585170