Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День Збройних Сил України
8 грудня 2018 року 08:53

 

 

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі «СЛАВА!».

Українські захисники!

 

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Українські воїни разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок.

Зазвичай у цей день проходить чимало урочистостей, які повинні показати військовим, наскільки вони цінні для нашої країни. Тож напередодні свята в актовій залі Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбувся святковий захід. На ньому були присутні працівники Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату, представники громадської організації «Воїни АТО м. Рубіжного», представники громадської організації «Нова дія», учні закладів загальної середньої освіти.

Зі словами привітання до присутніх звернувся заступник міського голови Віталій Стародубцев. За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня Збройних Сил України він нагородив військових грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області.

Сергій Голуб, представник ГО «Нова дія», подякував військовим за мир і спокій в нашій державі та від громадської організації вручив подарунки.   

Музичні вітання в цей день захисники приймали від дітей – нашого майбутнього, заради якого вони стоять на сторожі миру в країні. Своїми проникливими піснями та неповторними голосами вразили присутніх Андронік Манукян (СШ № 7), Михайло Михайленко (СШ №10), Олександра Трощий та Анастасія Масловська (ЗШ № 9), Анастасія Ярослав Кристина Анічкіна, Людмила Нечай, Ярослава Головаш (СШ № 2), Софія Твердохлєбова (ЗШ № 1), Богдана Попова, Аліна Ішкова (КНВК «Рубіжанський ліцей). Порадували захисників найменші учасники концерту – учні 4 класу спеціалізованої школи № 7. Гучними оплесками зустрічали Анастасію Костенко та зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» міського палацу культури (керівники Олена Ханенко, Ірина Бахмет), зразковий танцювальний колектив «Орля» міського палацу культури (керівник Роман Головенко), Ганну Бережну.

Воїни щиро подякували дітям за чудово підготовлене півторагодинне свято.

Центр дякує за допомогу в організації заходу педагогам закладів загальної середньої освіти, директору КУ «Міський палац культури» Ганні Бережній, Владиславу Хмельницькому за звуковий супровід.

У день свята з відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаємо військових. Бажаємо вам, шановні захисники, незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, здійснення всіх ваших мрій і побажань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1786
візитів всього: 585162