Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
НВП «Зоря» надає допомогу міським службам в обладнанні квартир електричними системами індивідуального опалення.
28 листопада 2018 року 14:08

 

У листопаді до генерального директора НВП «Зоря» Олександра Чернецова надійшло звернення від Народного депутата України Юлія Іоффе.

 

Реагуючи на численні прохання виборців і констатуючи, що є складнощі у виконанні програми децентралізації теплопостачання в Рубіжному, Юлій Якович попросив першого керівника містоутворюючого підприємства надати допомогу міській владі і службам.

«Прошу Вас, шановний Олександре Івановичу, як керівника підприємства, що приймає активну участь у вирішенні соціально-економічних проблем міста, розглянути можливість надання організаційно-технічної допомоги територіальній громаді м. Рубіжне, із залученням кваліфікованих фахівців НВП «Зоря», для оптимізації і прискорення виконання заходів щодо переведення квартир соціально незахищених верств населення міста на індивідуальне опалення», – йдеться у зверненні Народного депутата.

Керівництво підприємства з готовністю відгукнувся на прохання. З числа кваліфікованих фахівців підприємства були сформовані бригади для надання допомоги міським службам, визначено графік установки індивідуального електроопалення для соціально незахищених верств населення (інваліди, літні та самотні люди). Проводяться роботи по установці лічильників обліку споживання електричної енергії по двозонному тарифу.

«НВП «Зоря» – соціально відповідальне підприємство, і ми готові надати допомогу міській владі. Наші спільні дії мають зараз особливу важливість. Ми оперативно організували роботу і направили наших фахівців для участі в установці необхідного устаткування», – зазначає Олександр Чернецов.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1805
візитів всього: 585119