Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рятувальники закликають громадян до безпечного обігріву власних квартир
20 листопада 2018 року 11:41

З настанням холодної пори року в житловому секторі різко збільшилася кількість пожеж. У зв’язку з відсутністю в багатьох квартирах опалення, жителі цих квартир  використовують для обігріву помешкань різні газові плити та електронагрівальні прилади, які перевантажують електромережу. Прилади опалення, а саме саморобні, захистять ваші домівки від холоду, але можуть стати загрозою для життя та здоров’я, тому нерідко це закінчується виникненням пожеж із загибеллю та травмуванням людей на них.

Так, з метою попередження пожеж у житловому секторі співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та працівниками соціальної служби 19 листопада  здійснили профілактичний рейд по багатоквартирним будинкам міста Рубіжне, у яких на минулому тижні вже були проблеми з електропостачанням через перевантаження електромережі.

Рятувальники під час рейду наголосили, що не варто вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження. Забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушіння одягу та інших матеріалів. Необхідно обмежити доступ маленьких дітей до нагрівальних приладів. Не залишайте ввімкненими електроприлади та пристрої під час виходу з квартири, адже це може стати причиною пожежі. Також, однією з причин виникнення пожежі з трагічними наслідками може стати пагубна звичка – паління в ліжку. Тож, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, пам’ятайте, що пожежу легше попередити, аніж потім загасити.

Всі поінформовані громадяни отримали листівки із зазначенням основних правил пожежної безпеки та екстреним номером Служби порятунку «101»!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1802
візитів всього: 585119