Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Студенти Луганщини – учасники програми «Зоря-старт»
16 листопада 2018 року 10:38

У листопаді НВП «Зоря» відвідали студенти Східноукраїнського національного університету ім. В.І. Даля. Зустріч відбулася в рамках реалізації оновленої профорієнтаційної програми «Зоря-старт».

Для студентів кафедри хімічної інженерії та хімічних технологій пройшла ознайомча екскурсія, в якій взяло участь понад 30 осіб.

Майбутні фахівці в галузі хімічної промисловості ознайомилися з сучасним навчальним центром підприємства, музеєм НВП «Зоря», дізналися про діяльність підприємства, асортимент продукції, історію та основні досягнення хімічного гіганта.

Особливий інтерес молодих фахівців викликало відвідування виробництва №2 і служби контролю якості підприємства. Гості змогли задати фахівцям НВП «Зоря» питання, що їх цікавили, і отримати відповіді, практичні приклади. Після візиту на діюче виробництво багато студентів виявили бажання пройти виробничу практику на базі НВП «Зоря».

Нагадаємо, що Східноукраїнський національний університет ім. В.І. Даля по праву вважається кузнею кадрів хімічної промисловості на Луганщині, тому співпраця провідного навчального закладу з НВП «Зоря» триває вже багато років і підкріплено відповідним договором.
На підприємстві планують і надалі активно реалізовувати програму «Зоря-старт», продовжувати і розвивати проекти залучення кращих молодих фахівців регіону до роботи в НВП «Зоря».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1804
візитів всього: 585119