Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Рубіжанським міським судом винесено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні щодо злочинів у сфері обігу наркотичних засобів»
9 листопада 2018 року 11:24

За участю прокурора Рубіжанського  відділу Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури Рубіжанським міським судом розглянуто  обвинувальний акт стосовно двох мешканців  міста Рубіжне,  які незаконно  збували на території  міста наркотичний засіб (мета дон), а здобуті від незаконного збуту наркотиків грошові кошти за допомогою терміналів перераховували на банківські рахунки.

Під  час досудового  розслідування дії обвинувачених кваліфіковані  за ч.2 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з  метою збуту ) і ч.2 ст.306 КК України (розміщення коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних  засобів у банках).

В ході слідства обвинуваченим обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а їх вина підтверджена зібраними доказами. 

Позицію прокурора у суді щодо призначення обвинуваченим покарання, пов’язаною  із позбавленням волі на певний строк, підтримав суд. 

Додатково: санкція ч.2 ст.306 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або  займатися певною діяльністю  на строк до трьох років з  конфіскацією  майна, ч.2 ст.307  КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з  конфіскацією  майна.

 

Прокурор Рубіжанського відділу

Сєвєродонецької місцевої прокуратури  Е.Мамедов


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1531
візитів всього: 585103