Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Змагання юних рятувальників
7 листопада 2018 року 14:17

Наприкінці жовтня у м. Сєвєродонецьку на навчально-тренувальному полігоні аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області відбувся обласний етап Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки». У заході взяли участь 10 команд з різних територій Луганської області. Місто Рубіжне представляли 2 збірні команди, до складу яких увійшли учні КНВК «Рубіжанський ліцей» та вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Тарасенко І.М.).

Програма складалася з декількох дистанцій: «Аварійно-рятувальні роботи у зоні пожежі», «Аварійно-рятувальні роботи у зоні хімічного або радіаційного забруднення», «Аварійно-рятувальні роботи на висотній будівлі» та конкурсу «Надання домедичної допомоги». Учасники змагань демонстрували свої вміння та навички виживання в екстремальних ситуаціях, надання само- та взаємодопомоги, запобігання можливих надзвичайних ситуацій.

Наші юні рятувальники гідно представили Рубіжне на цьому заході, посівши призові місця в різних видах:

І місце - на найскладнішій дистанції «Аварійно-рятувальні роботи на висотній будівлі»

ІІІ місце - на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи у зоні пожежі»

ІІ та ІІІ місце - на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи у зоні хімічного або радіаційного забруднення».

В загальному заліку обласного етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки» наші команди посіли ІІ та 4 місця. Вони отримали грамоти та подарунки від організаторів збору-змагань.

Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді висловлює подяку Рубіжанському міському управлінню ГУ ДСНС України в Луганській області (керівник Воропаєв Ю.В.) за надану можливість організувати тренувальні заняття, а також за солодкі подарунки, які юні рубіжани отримали від старших товаришів-рятувальників.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1494
візитів всього: 585099