Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Участь у Першому колективному павільйоні українських виробників на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2019»
2 листопада 2018 року 10:16

Департамент агропромислового розвитку Луганської обласної військово-цивільної адміністрації інформує, що в Україні стартувала реєстрація на участь у Першому колективному павільйоні українських виробників на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2019» (5-8.03.2019, м. Токіо).

Компанією «Consulting Integrated/COIN» буде організовано колективний павільйон українських компаній, долучитись до якого запрошуються всі бажаючі українські виробники продуктів харчування та агропродукції. Колективний павільйон національних виробників на «FOODEX Japan 2019» організовується в рамках проекту з підтримки експорту українських продуктів харчування та напоїв в Японію «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце».

Ключова мета проекту – виведення та просування українських виробників продуктів харчування та агропродукції на японський ринок. Він реалізується за інформаційної підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Ukrainian Food Eksport Board (Рада з питань експорту продовольства).

За додатковою інформацією звертатися за тел. 097-891-35-26 або за електронною поштою foodex@consultingintegrated.com.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1487
візитів всього: 585099